Tono Tono
Maori
DAC3154IRGCR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DAC3154IRGCR
  • Whakaahuatanga
    IC DAC 10BIT PAR DL 64VQFN
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati
    1.71 V ~ 1.89 V
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog
    1.71 V ~ 1.89 V, 3.15 V ~ 3.45 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    64-VQFN (9x9)
  • Wā Tautuhi
    11ns (Typ)
  • Raupapa
  • Momo Pukapuka
    External, Internal
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    64-VFQFN Exposed Pad
  • Momo putanga
    Current - Unbuffered
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C