Tono Tono
Maori
DM388AAARD11F
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
90+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DM388AAARD11F
  • Whakaahuatanga
    IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - I / O
    1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V
  • Ngaohihi - Core
    1.1V, 1.2V, 1.35V
  • Momo
    Digital Media System-on-Chip (DMSoC)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    609-FCBGA (16x16)
  • Raupapa
    DM38x DaVinci™ Video SOC
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    609-LFBGA, FCBGA
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 95°C (TJ)
  • A-Chip RAM
    640kB
  • Haumahara Korerokore
    ROM (48 kB)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Atanga
    I²C, IrDA, Ethernet, McASP, PCI, SD, SPI, UART/USART, USB
  • Tau Whakatau
    970MHz