Tono Tono
Maori
INA327EA/250
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
250+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    INA327EA/250
  • Whakaahuatanga
    IC OPAMP INSTR 1KHZ RRO 10VSSOP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±)
    2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V
  • Momotuhi - Whakamutanga Whakauru
    20µV
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    10-VSSOP
  • Te utu o te huka
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Momo putanga
    Rail-to-Rail
  • Ētahi Ingoa
    INA327EA250
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Instrumentation Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 10-VSSOP
  • I teie nei - Te tuku
    2.4mA
  • I teie nei - Whakaatu / Channel
    25mA
  • I teie nei - Putanga Whakauru
    200pA
  • Tau Wae Tuakiri
    INA327
  • Momo Kuputuhi
    Instrumentation
  • -3db Whaiwhata
    1kHz