Tono Tono
Maori
LM2575M-15/NOPB
  • Tau Wae
    LM2575M-15/NOPB
  • Whakaahuatanga
    IC REG BUCK 15V 1A 24-SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    15V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    4V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    40V
  • Topology
    Buck
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    No
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    24-SOIC
  • Raupapa
    SIMPLE SWITCHER®
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
    *LM2575M-15
    *LM2575M-15/NOPB
    LM2575M-15
    LM2575M-15-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2A (4 Weeks)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    52kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Nama - Whakaputa
    1A