Tono Tono
Maori
885039
LM2577T-12
  • Tau Wae
    LM2577T-12
  • Whakaahuatanga
    IC REG MULT CONFIG INV 12V TO220
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    12V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    3.5V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    40V
  • Topology
    Boost, Flyback, Forward Converter
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-220-5
  • Paa / Case
    TO-220-5
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive or Negative
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Mahinga
    Step-Up, Step-Up/Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    52kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5
  • Nama - Whakaputa
    3A (Switch)