Tono Tono
Maori
427430
LM2585SX-12
  • Tau Wae
    LM2585SX-12
  • Whakaahuatanga
    IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO263
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    12V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    4V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    40V
  • Topology
    Boost, Flyback, Forward Converter
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    No
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DDPAK/TO-263-5
  • Raupapa
    SIMPLE SWITCHER®
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Mahinga
    Step-Up, Step-Up/Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    100kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • Nama - Whakaputa
    3A (Switch)