Tono Tono
Maori
LM2594HVMX-12
  • Tau Wae
    LM2594HVMX-12
  • Whakaahuatanga
    IC REG BUCK 12V 0.5A 8-SOIC
    12V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    4.5V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    60V
  • Topology
    Buck
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SOIC
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mahinga
    Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    150kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Nama - Whakaputa
    500mA