Tono Tono
Maori
LM2676SX-12
  • Tau Wae
    LM2676SX-12
  • Whakaahuatanga
    IC REG BUCK 12V 3A TO263-7
    12V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    8V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    40V
  • Topology
    Buck
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DDPAK/TO-263-7
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
    Positive
  • Ētahi Ingoa
    LM2676SX-12CT
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Mahinga
    Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    260kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
  • Nama - Whakaputa
    3A