Tono Tono
Maori
LM2679T-12
  • Tau Wae
    LM2679T-12
  • Whakaahuatanga
    IC REG BUCK 12V 5A TO220-7
    12V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    8V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    40V
  • Topology
    Buck
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-220-7
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-220-7 (Formed Leads)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mahinga
    Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    260kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 5A TO-220-7 (Formed Leads)
  • Nama - Whakaputa
    5A