Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Kaituku Aratai > LM3500TL-16/NOPB
Tono Tono
Maori
LM3500TL-16/NOPB
  • Tau Wae
    LM3500TL-16/NOPB
  • Whakaahuatanga
    IC LED DRIVER RGLTR 400MA 8USMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Min)
    2.7V
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Max)
    7V
  • Putanga - Whakaputa
    16V
  • Momo
    DC DC Regulator
  • Topology
    Step-Up (Boost)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-uSMD
  • Raupapa
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    8-WFBGA
  • Ētahi Ingoa
    LM3500TL-16/NOPBCT
    LM3500TL-16CT
    LM3500TL-16CT-ND
    LM3500TL16NOPB
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakawhiti Whaiaro (s)
    Yes
  • Rautanga
    1MHz
  • Te whakaheke
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) 400mA (Switch) 8-uSMD
  • I teie nei - Whakaatu / Channel
    400mA (Switch)