Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Kaituku Aratai > LM3530TME-40/NOPB
Tono Tono
Maori
LM3530TME-40/NOPB
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LM3530TME-40/NOPB
  • Whakaahuatanga
    IC LED DRVR PRGRAM I2C 10LED SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Min)
    2.7V
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Max)
    5.5V
  • Putanga - Whakaputa
    40V
  • Momo
    DC DC Regulator
  • Topology
    Step-Up (Boost)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    12-DSBGA (1.64x1.24)
  • Raupapa
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    12-WFBGA, DSBGA
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakawhiti Whaiaro (s)
    Yes
  • Rautanga
    500kHz
  • Te whakaheke
    PWM
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 30mA 12-DSBGA (1.64x1.24)
  • I teie nei - Whakaatu / Channel
    30mA