Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Kaitirotiro > LM3710XKMMX-232
Tono Tono
Maori
LM3710XKMMX-232
  • Tau Wae
    LM3710XKMMX-232
  • Whakaahuatanga
    IC MPU SUPERVISOR 10-MSOP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Tae
    2.32V
  • Momo
    Simple Reset/Power-On Reset
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    10-VSSOP
  • Raupapa
  • Tautuhi Tautuhi
    20 ms Minimum
  • Tautuhi anō
    Active Low
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Whakaputa
    Push-Pull, Totem Pole
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TJ)