Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > LM3S2139-IBZ25-A2
Tono Tono
Maori
LM3S2139-IBZ25-A2
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
184+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LM3S2139-IBZ25-A2
  • Whakaahuatanga
    IC MCU 32BIT 64KB FLASH 108BGA
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    2.25 V ~ 2.75 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    108-BGA (10x10)
  • Tere
    25MHz
  • Raupapa
    Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000
  • Rahi RAM
    16K x 8
  • Momo Momo Ratonga
    FLASH
  • Rahi Motu Ratonga
    64KB (64K x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    108-LFBGA
  • Ētahi Ingoa
  • Oscillator Momo
    Internal
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o I / O
    56
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rae EEPROM
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 2000 Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 108-BGA (10x10)