Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - He Korero Korero > LM4040C25ILP
Tono Tono
Maori
LM4040C25ILP
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    LM4040C25ILP
  • Whakaahuatanga
    IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    2.5V
  • Momotuhi - Whakauru
  • Te manawanui
    ±0.5%
  • Te Tae Tema
    100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-92-3
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Ētahi Ingoa
    LM4040C25ILP-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Noise - 10Hz ki te 10kHz
    35µVrms
  • Noise - 0.1Hz ki te 10Hz
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA TO-92-3
  • I teie nei - Te tuku
  • Nama - Whakaputa
    15mA