Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - He Korero Korero > LM4041C12IDCKR
Tono Tono
Maori
LM4041C12IDCKR
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    LM4041C12IDCKR
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    1.225V
  • Momotuhi - Whakauru
  • Te manawanui
    ±0.5%
  • Te Tae Tema
    100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SC-70-5
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
  • Momo putanga
    Fixed
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Noise - 10Hz ki te 10kHz
    20µVrms
  • Noise - 0.1Hz ki te 10Hz
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 12mA SC-70-5
  • I teie nei - Te tuku
  • Nama - Whakaputa
    12mA