Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LM78L12ACZ
Tono Tono
Maori
LM78L12ACZ
  • Tau Wae
    LM78L12ACZ
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    12V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    35V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-92-3
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Temperature, Short Circuit
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
  • PSRR
    54dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
    *LM78L12ACZ
  • Tae Mahi
    0°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-92-3
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    3mA
  • Nama - Whakaputa
    100mA