Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Atanga - Maama - Mahi > LMF100CCN/NOPB
Tono Tono
Maori
LMF100CCN/NOPB
  • Tau Wae
    LMF100CCN/NOPB
  • Whakaahuatanga
    IC FILTER DUAL SWITCH CAP 20-DIP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    4 V ~ 15 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    20-DIP
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    20-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Ētahi Ingoa
    *LMF100CCN
    LMF100CCN
    LMF100CCN-ND
  • Tau o nga Tae
    2
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga wa - Cutoff ranei Center
    100kHz