Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Raina - Kaitohu > LMP7300MM/NOPB
Tono Tono
Maori
LMP7300MM/NOPB
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LMP7300MM/NOPB
  • Whakaahuatanga
    IC AMP PREC COMP W/REF 8VSSOP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±)
    2.7 V ~ 12 V, ±1.35 V ~ 6 V
  • Ngaohihi - Whakauru Input (Max)
    1mV @ 5V
  • Momo
    with Voltage Reference
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-VSSOP
  • Raupapa
    LMP®, PowerWise®
  • Ko te whakaheke o te whakapae (Max)
    15µs
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Momo putanga
    CMOS, Open-Collector, TTL
  • Ētahi Ingoa
    LMP7300MM
    LMP7300MM-ND
    LMP7300MM/NOPB-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hysteresis
    1mV
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Comparator with Voltage Reference CMOS, Open-Collector, TTL 8-VSSOP
  • I teie nei - Quiescent (Max)
    13µA
  • Nama - Whakaaturanga (Momo)
  • I teie nei - Waea Input (Max)
    0.003µA @ 5V