Tono Tono
Maori
LMV321M7/NOPB
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LMV321M7/NOPB
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±)
    2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V
  • Momotuhi - Whakamutanga Whakauru
    1.7mV
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SC-70-5
  • Te utu o te huka
    1 V/µs
  • Raupapa
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
  • Momo putanga
    Rail-to-Rail
  • Ētahi Ingoa
    LMV321M7/NOPBDKR
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hua Hua Whai Hua
    1MHz