Tono Tono
Maori
LMZ21700EVM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LMZ21700EVM
  • Whakaahuatanga
    EVAL BOARD FOR LMZ21700
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa
    3.3V
  • Momotuhi - Whakauru
    5 V ~ 17 V
  • Whakamahia IC / Wahanga
    LMZ21700
  • Tuhinga kua Whakaratohia
    Board(s)
  • Raupapa
    SIMPLE SWITCHER®
  • Topology Whakahaere
    Buck
  • Ngā Hua me te Momo
    1, Non-Isolated
  • Ētahi Ingoa
    LMZ21700EVM-ND
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tumuaki Matua
    DC/DC, Step Down
    Not applicable / Not applicable
  • Rautanga - Whakawhiti
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    LMZ21700 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
  • Nama - Whakaputa
    650mA