Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > LMZ22005TZX/NOPB
Tono Tono
Maori
LMZ22005TZX/NOPB
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LMZ22005TZX/NOPB
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    0.8 ~ 6 V
  • Momotuhi - Input (Min)
    6V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    20V
  • Momo
    Non-Isolated PoL Module
  • Rahi / Rahi
    0.40" L x 0.54" W x 0.18" H (10.2mm x 13.8mm x 4.6mm)
  • Raupapa
    SIMPLE SWITCHER®
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    TO-PMOD-7, Power Module
  • Ētahi Ingoa
    LMZ22005TZX/NOPB-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    28 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    UVLO
  • He pai
    92%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 5A 6V - 20V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    5A