Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > LMZ31704RVQR
Tono Tono
Maori
LMZ31704RVQR
  • Tau Wae
    LMZ31704RVQR
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    0.6 ~ 5.5 V
  • Momotuhi - Input (Min)
    2.95V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    17V
  • Momo
    Non-Isolated PoL Module
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    42-B3QFN (10x10)
  • Rahi / Rahi
    0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
  • Raupapa
    SIMPLE SWITCHER®
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    42-BQFN Module
  • Ētahi Ingoa
    LMZ31704RVQR-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    OCP, OTP, UVLO
  • He pai
    95%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 5.5 V 4A 2.95V - 17V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    4A