Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LP2950-33LPRE3
Tono Tono
Maori
LP2950-33LPRE3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LP2950-33LPRE3
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    0.6V @ 100mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3.3V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    30V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-92-3
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
  • PSRR
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-92-3
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    14mA
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    120µA
  • Nama - Whakaputa
    100mA