Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LP2985A-25DBVTG4
Tono Tono
Maori
LP2985A-25DBVTG4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
750+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LP2985A-25DBVTG4
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    0.58V @ 150mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    2.5V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    16V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23-5
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SC-74A, SOT-753
  • PSRR
    45dB (1kHz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    28 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    2.5mA
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    95µA
  • Nama - Whakaputa
    150mA