Tono Tono
Maori
LP5910DRV18EVM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LP5910DRV18EVM
  • Whakaahuatanga
    EVAL BOARD FOR LP5910
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa
    1.8V
  • Momotuhi - Whakauru
    2.3 V ~ 3.3 V
  • Whakamahia IC / Wahanga
    LP5910
  • Tuhinga kua Whakaratohia
    Board(s)
  • Raupapa
  • Momo Kaiwhakahaere
    Positive Fixed
  • Ētahi Ingoa
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Not applicable / Not applicable
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    LP5910 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board
  • Nama - Whakaputa
    300mA