Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LP5912Q1.5DRVRQ1
Tono Tono
Maori
LP5912Q1.5DRVRQ1
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LP5912Q1.5DRVRQ1
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    1.5V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    6.5V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    6-WSON (2x2)
  • Raupapa
    Automotive, AEC-Q100
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    6-WDFN Exposed Pad
  • PSRR
    80dB ~ 40db (100Hz ~ 100kHz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 500mA 6-WSON (2x2)
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    600µA
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    55µA
  • Nama - Whakaputa
    500mA