Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - He Korero Korero > LT1009IDG4
Tono Tono
Maori
LT1009IDG4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
600+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LT1009IDG4
  • Whakaahuatanga
    IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    2.5V
  • Momotuhi - Whakauru
  • Te manawanui
    ±0.4%
  • Te Tae Tema
    35ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SOIC
  • Raupapa
  • Momo Pukapuka
    Shunt
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Noise - 10Hz ki te 10kHz
  • Noise - 0.1Hz ki te 10Hz
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    28 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-SOIC
  • I teie nei - Te tuku
  • Nama - Whakaputa
    10mA