Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > MSP430FR2100IPW16
Tono Tono
Maori
MSP430FR2100IPW16
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MSP430FR2100IPW16
  • Whakaahuatanga
    16 MHZ ULTRA-LOW-POWER MICROCONT
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-TSSOP
  • Tere
    16MHz
  • Raupapa
    MSP430™ FRAM
  • Rahi RAM
    512 x 8
  • Momo Momo Ratonga
    FRAM
  • Rahi Motu Ratonga
    1KB (1K x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • Ētahi Ingoa
  • Oscillator Momo
    Internal
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o I / O
    12
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rae EEPROM
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    MSP430 MSP430™ FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 1KB (1K x 8) FRAM 16-TSSOP