Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > MSP430G2001IRSA16T
Tono Tono
Maori
MSP430G2001IRSA16T
I roto i te taonga
750+
  • Tau Wae
    MSP430G2001IRSA16T
  • Whakaahuatanga
    IC MCU 16BIT 512B FLASH 16QFN
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-QFN (4x4)
  • Tere
    16MHz
  • Raupapa
    MSP430G2xx
  • Rahi RAM
    128 x 8
  • Momo Momo Ratonga
    FLASH
  • Rahi Motu Ratonga
    512B (512 x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    16-VQFN Exposed Pad
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o I / O
    10
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 512B (512 x 8) FLASH 16-QFN (4x4)