Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > MSP430G2452IRSA16R
Tono Tono
Maori
MSP430G2452IRSA16R
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    MSP430G2452IRSA16R
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    1.8 V ~ 3.6 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-QFN (4x4)
  • Tere
    16MHz
  • Raupapa
    MSP430G2xx
  • Rahi RAM
    256 x 8
  • Momo Momo Ratonga
    FLASH
  • Rahi Motu Ratonga
    8KB (8K x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    16-VQFN Exposed Pad
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tau o I / O
    10
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    MSP430 MSP430G2xx Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 16-QFN (4x4)