Tono Tono
Maori
OPA2228U/2K5
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    OPA2228U/2K5
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±)
    5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V
  • Momotuhi - Whakamutanga Whakauru
    5µV
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SOIC
  • Te utu o te huka
    11 V/µs
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Momo putanga
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    35 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hua Hua Whai Hua
    33MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC
  • I teie nei - Te tuku
    3.7mA
  • I teie nei - Whakaatu / Channel
    45mA
  • I teie nei - Putanga Whakauru
    2.5nA
  • Tau Wae Tuakiri
    OPA2228
  • Momo Kuputuhi
    General Purpose
OPA2228U/2K5G4
OPA2228U/2K5G4
Whakaahuatanga: IC OPAMP GP 33MHZ 8SOIC