Tono Tono
Maori
OPA4180IDR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    OPA4180IDR
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±)
    4 V ~ 36 V, ±2 V ~ 18 V
  • Momotuhi - Whakamutanga Whakauru
    15µV
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    14-SOIC
  • Te utu o te huka
    0.8 V/µs
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Momo putanga
    Rail-to-Rail
  • Ētahi Ingoa
    OPA4180IDR-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    4
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hua Hua Whai Hua
    2MHz