Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > PTMA401120P1AST
Tono Tono
Maori
PTMA401120P1AST
  • Tau Wae
    PTMA401120P1AST
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER 12V 10W
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    12V
  • Putanga - Whakamotu
    1.5kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    36V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    75V
  • Momo
    Isolated Module
  • Rahi / Rahi
    1.10" L x 0.96" W x 0.36" H (27.9mm x 24.4mm x 9.1mm)
  • Raupapa
    PTMA40xx
  • Mana (Watts)
    10W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    5-SMD Module
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ngā āhuatanga
    OCP, OVP, UVLO
  • He pai
    87%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    1A