Tono Tono
Maori
673009
SN65LVDT390D
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SN65LVDT390D
  • Whakaahuatanga
    IC DIFF LINE RECEIVER 16-SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    3 V ~ 3.6 V
  • Momo
    Receiver
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-SOIC
  • Raupapa
    65LVDT
  • Tuhinga
    LVDS
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C