Tono Tono
Maori
SN74ALVCH16543DLR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SN74ALVCH16543DLR
  • Whakaahuatanga
    IC TXRX NON-INVERT 3.6V 56SSOP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    1.65 V ~ 3.6 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    56-SSOP
  • Raupapa
    74ALVCH
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
  • Momo putanga
    3-State
  • Ētahi Ingoa
    74ALVCH16543DLRG4
    74ALVCH16543DLRG4-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Tuhinga o mua
    2
  • Te maha o nga moni mo te kaupapa
    8
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Momo Momo
    Transceiver, Non-Inverting
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Input
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Transceiver, Non-Inverting 2 Element 8 Bit per Element 3-State Output 56-SSOP
  • I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa
    24mA, 24mA