Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Haumaru - Nga Kii me nga Inverters > SN74F11DRE4
Tono Tono
Maori
SN74F11DRE4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SN74F11DRE4
  • Whakaahuatanga
    IC GATE AND 3CH 3-INP 14SOIC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    14-SOIC
  • Raupapa
    74F
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C
  • Tau o nga Utu
    3
  • Tuhinga o mua
    3
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waea Whakaroa Max @ V, Max CL
    5.6ns @ 5V, 50pF
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Momo Momo
    AND Gate
  • Taumata Taumahi - Rawa
    0.8V
  • Taumata Taumahi - Teitei
    2V
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    AND Gate IC 3 Channel 14-SOIC
  • I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa
    1mA, 20mA