Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Haumaru - Nga Kii me nga Inverters > SN74F260NSR
Tono Tono
Maori
SN74F260NSR
  • Tau Wae
    SN74F260NSR
  • Whakaahuatanga
    IC GATE NOR 2CH 5-INP 14SOP
  • Tuhinga o mua
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    14-SOP
  • Raupapa
    74F
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C
  • Tau o nga Utu
    5
  • Tuhinga o mua
    2
    1 (Unlimited)
  • Waea Whakaroa Max @ V, Max CL
    5.5ns @ 5V, 50pF
  • Momo Momo
    NOR Gate
  • Taumata Taumahi - Rawa
    0.8V
  • Taumata Taumahi - Teitei
    2V
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    NOR Gate IC 2 Channel 14-SOP
  • I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa
    1mA, 20mA