Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Pūmahara - Nga Rehita Rehita > SN74F299NS
Tono Tono
Maori
SN74F299NS
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
840+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SN74F299NS
  • Whakaahuatanga
    IC REGISTER, MULTIPLEXED 20SO
  • Tuhinga o mua
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    20-SO
  • Raupapa
    74F
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    20-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
  • Momo putanga
    Tri-State
  • Ētahi Ingoa
    SN74F299NSE4
    SN74F299NSE4-ND
    SN74F299NSG4
    SN74F299NSG4-ND
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C