Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Pūmahara - Tae > SN74F573DWG4
Tono Tono
Maori
SN74F573DWG4
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SN74F573DWG4
  • Whakaahuatanga
    IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20SOIC
  • Tuhinga o mua
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    20-SOIC
  • Raupapa
    74F
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Momo putanga
    Tri-State
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Momo Momo
    D-Type Transparent Latch
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Rohe Whaiaro
    1
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    D-Type Transparent Latch 1 Channel 8:8 IC Tri-State 20-SOIC
  • Wā Maroa - Te Whakatairanga
    8.6ns
  • I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa
    3mA, 24mA