Home > Hua > SN74LVC1G175DBVR
Tono Tono
Maori
SN74LVC1G175DBVR
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    SN74LVC1G175DBVR
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    1.65 V ~ 5.5 V
  • Momo
    D-Type
  • Momo Momo
    Positive Edge
  • Raupapa
    74LVC
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SOT-23-6
  • Momo putanga
    Non-Inverted
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Tuhinga o mua
    1
  • Te maha o nga moni mo te kaupapa
    1 (Unlimited)
  • Waea Whakaroa Max @ V, Max CL
    5ns @ 5V, 50pF
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaaetanga Whakauru
    3pF
  • Mahinga
    Reset
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    10µA
  • I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa
    32mA, 32mA
  • Whero Whero
    175MHz