Home > Hua > SN74LVC1G32DBVR
Tono Tono
Maori
SN74LVC1G32DBVR
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    SN74LVC1G32DBVR
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    1.65 V ~ 5.5 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-23-5
  • Raupapa
    74LVC
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    SC-74A, SOT-753
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tau o nga Utu
    2
  • Tuhinga o mua
    1
    1 (Unlimited)
  • Waea Whakaroa Max @ V, Max CL
    4ns @ 5V, 50pF
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
  • Momo Momo
    OR Gate
  • Taumata Taumahi - Rawa
    0.7 V ~ 0.8 V
  • Taumata Taumahi - Teitei
    1.7 V ~ 2 V
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    OR Gate IC 1 Channel SOT-23-5
  • I teie nei - Quiescent (Max)
    10µA
  • I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa
    32mA, 32mA