Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Haumaru - Nga Kii me nga Inverters > SN74LVC2G32DCUTG4
Tono Tono
Maori
SN74LVC2G32DCUTG4
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    SN74LVC2G32DCUTG4
  • Whakaahuatanga
    IC GATE OR 2CH 2-INP US8
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    US8
  • Wātaka
    32mA, 32mA
  • Ahua Tae
    1.65 V ~ 5.5 V
  • Raupapa
    74LVC
  • Tīmatahia te Tīmatanga a Schmitt
    1.7 V ~ 2 V
  • RoHS Tūnga
    Tape & Reel (TR)
  • Ratonga - S / H: ADC
    2
  • Ko te poari
    8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
  • Whakatakotoranga
    2
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Te maha o nga moni mo te kaupapa
    OR Gate
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
  • Waehanga Kaihanga
    SN74LVC2G32DCUTG4
  • Taumata Taumahi - Teitei
    0.7 V ~ 0.8 V
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahua nui
    OR Gate IC 2 Channel US8
  • Whakaahuatanga
    IC GATE OR 2CH 2-INP US8
  • I teie nei - Quiescent
    3.2ns @ 5V, 50pF