Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Pūmahara - Pūmahara FIFOs > SN74V263-6GGM
Tono Tono
Maori
SN74V263-6GGM
  • Tau Wae
    SN74V263-6GGM
  • Whakaahuatanga
    IC SYNC FIFO 8KX18 100BGA
  • Tuhinga o mua
    3.15V ~ 3.45V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    100-BGA MICROSTAR (10.1x10.1)
  • Raupapa
    74V
  • Whakahokia te kaha
    Yes
  • Tautoko Tae Mahere
    Yes
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    100-LFBGA
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Rahi Mahara
    144K (8K x 18)(16K x 9)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Synchronous
  • Tautoko FWFT
  • Momo Whakawhānui
    Depth, Width
  • Raraunga Raraunga
    166MHz
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    35mA