Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Pūmahara - Pūmahara FIFOs > SN74V293-7PZA
Tono Tono
Maori
SN74V293-7PZA
  • Tau Wae
    SN74V293-7PZA
  • Whakaahuatanga
    IC SYNC FIFO MEM 65536X18 80LQFP
  • Tuhinga o mua
    3.15V ~ 3.45V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    80-LQFP (14x14)
  • Raupapa
    74V
  • Whakahokia te kaha
    Yes
  • Tautoko Tae Mahere
    Yes
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    80-LQFP
  • Ētahi Ingoa
    SN74V2937PZA
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Rahi Mahara
    1.125M (64K x 18)(128K x 9)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Synchronous
  • Tautoko FWFT
  • Momo Whakawhānui
    Depth, Width
  • Raraunga Raraunga
    133MHz
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    35mA