Tono Tono
Maori
141
SN75ALS160DW
  • Tau Wae
    SN75ALS160DW
  • Whakaahuatanga
    IC BUS XCVR OCTAL 20-SOIC
  • Tuhinga o mua
    4.75 V ~ 5.25 V
  • Momo
    Transceiver
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    20-SOIC
  • Raupapa
  • Kaiwhiwhi Hysteresis
    650mV
  • Tuhinga
    IEEE 488
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C