Tono Tono
Maori
SN75LVDM977DLRG4
  • Tau Wae
    SN75LVDM977DLRG4
  • Whakaahuatanga
    IC TXRX DUAL MODE 9/9 56SSOP
  • Tuhinga o mua
    4.75 V ~ 5.25 V
  • Momo
    Transceiver
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    56-SSOP
  • Raupapa
  • Tuhinga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C