Tono Tono
Maori
THS4150CDGKG4
  • Tau Wae
    THS4150CDGKG4
  • Whakaahuatanga
    IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±)
    4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V
  • Momotuhi - Whakamutanga Whakauru
    1.1mV
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-VSSOP
  • Te utu o te huka
    650 V/µs
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
  • Momo putanga
    Differential
  • Tae Mahi
    0°C ~ 70°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hua Hua Whai Hua
    340MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-VSSOP
  • I teie nei - Te tuku
    17.5mA
  • I teie nei - Whakaatu / Channel
    85mA
  • I teie nei - Putanga Whakauru
    4.3µA
  • Tau Wae Tuakiri
    THS4150
  • Momo Kuputuhi
    Differential
  • -3db Whaiwhata
    150MHz