Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > TL1963A-25DCQT
Tono Tono
Maori
TL1963A-25DCQT
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
250+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TL1963A-25DCQT
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-6
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    0.55V @ 1.5A
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    2.5V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    20V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SOT-223-6
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Temperature, Reverse Polarity
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    SOT-223-6
  • PSRR
    63dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    2 (1 Year)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A SOT-223-6
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    80mA
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    1mA
  • Nama - Whakaputa
    1.5A