Tono Tono
Maori
TL2575-12IKTTR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TL2575-12IKTTR
  • Whakaahuatanga
    IC REG BUCK 12V 1A 5-DDPAK
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    12V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    4.75V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    40V
  • Topology
    Buck
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    No
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DDPAK/TO-263-5
  • Raupapa
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
    TL2575-12IKTTRG3
    TL2575-12IKTTRG3-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    8 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    52kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
  • Nama - Whakaputa
    1A