Tono Tono
Maori
TL2575HV-15IN
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    TL2575HV-15IN
  • Whakaahuatanga
    IC REG BUCK 15V 1A 16-DIP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    15V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Momotuhi - Input (Min)
    4.75V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    60V
  • Topology
    Buck
  • Kaiwhakahaere Tukutahi
    No
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    16-PDIP
  • Raupapa
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    16-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
    TL2575HV-15INE4
    TL2575HV-15INE4-ND
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Mahinga
    Step-Down
  • Rautanga - Whakawhiti
    52kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A 16-DIP (0.300", 7.62mm)
  • Nama - Whakaputa
    1A
  • Tau Wae Tuakiri
    TL2575HV-15
TL26A
TL26A
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO GATOR 59.1"